MENU
Nieuws plaatsen

Nieuwstip: redactie@gaellemuun.nl |  WeTransfer |       


Vrijdag 10 april 2020 Algemeen:


6 nieuwe besmettingen in Hasselt

Zwartewaterland - Vandaag gaf burgemeester Eddy Bilder op ZwartewaterFM weer een toelichting op de actuele ontwikkelingen rondom corona in Zwartewaterland.

Naast de officiële cijfers ging de burgemeester in op de landelijke maatregelen: er start vandaag een publiekscampagne ‘Alleen samen krijgen we corona onder controle’. En er is geen centraal eindexamen dit jaar. Dit heeft veel impact op een grote groep jongeren in onze gemeente. De burgemeester stond stil bij de nadere uitwerking van de maatregelen rond evenementen en plechtigheden. Hij sprak specifiek over begrafenissen en bruiloften, waarvoor bepaalde uitzonderingen gelden.

Verder gaf hij aan dat er een positief beeld bestaat over het opvolgen van de maatregelen in onze gemeente. Ook benoemde hij dat er voor alle leeftijden hulpdiensten zijn in onze gemeente. Een overzicht hiervan is te vinden op de website van de gemeente.

Gepubliceerd op woensdag 25-03-2020 door Redactie|KN 952 keer gelezen.Weer Gaellemuun:

vr 10 apr / 16°
8
za 11 apr / 19°
9
zo 12 apr / 20°
9
www.zwartewaterweer.nl

Advertenties:

Foto van de dag:

Advertenties: